Suplyšęs per išsišakojimą laidasAusinių laidų plyšimas įvairiose vietose - dažna melomano bėda. Laidai nuplėšiami už ko nors užsikabinus, nugraužiami naminių gyvūnėlių arba nutrūksta per sujungimus dėl dažno naudojimo arba gamintojo broko.

Paprastai, vartotojai suplyšusius laidus apvynioja izoliacine juosta, tačiau tai gadina garso kokybę, o apie estetinį vaizdą kalbėti apskritai nėra ko.
Norint kokybiškai sutaisyti ausinių laidą, būtina sulituoti laidelius, termovamzdeliu izoliuoti kiekvieną atskirą laidelį ir visą laidą.
Toks taisymo būdas yra sudėtingesnis, tačiau nėra prarandama garso kokybė, o išvaizda lieka kur kas geresnė - dažnai taisymo žymių beveik nesimato.


Sulituotas ausinių laidasAusinių laidų litavimas GeraTaisykla.lt servise kainuoja 6.00 ~ 12.00 . Darbams suteikiama 3 mėn. garantija.

Suplyšus Jūsų ausinių laidui kreipkitės į mūsų servisą patogiu Jums adresu. Darbus atliksime kruopščiai ir kokybiškai.


 

Nurodyros kainos yra orientacinio pobūdžio. Jei laidas suplyšęs keliose vietose, laidas yra daugiau negu 4 kontaktų, arba jei yra kitų savybių, dėl kurių taisymas yra sudėtingesnis už standartinį, kaina gali skirtis nuo nurodytos aukščiau. Jei kaina skiriasi nuo standartinės, klientui apie tai yra pranešama prieš suteikiant mokamas paslaugas.