Lietuvos paštasSugedusias ausines galite ne tik pristatyti į mūsų salonus, bet ir atsiųsti registruota siunta Lietuvos paštu. Tai ypač patogu, jei Jūsų mieste dar nėra nėra mūsų taisyklos, kadangi Lietuvos Pašto skyriai yra visuose miestuose ir miesteliuose.

 

Kaip tai padaryti?

  1. Saugiai supakuokite ausines į kartoninę dėžutę. Geriau nenaudoti vokų - nesaugiai supakavus, siuntimo metu ausinės gali būti pažeistos.
  2. Į dėžutę įdėkite lapą su gedimo aprašymu, savo tel. nr., vardu ir pavarde bei atgaliniu adresu siuntimui. Pavyzdį rasite čia: siuntimo lapo pavyzdys (92 kb).
    Jei pildysite lapą ranka, prašome rašyti aiškiai, kad mes galėtume įskaityti gedimo aprašą bei Jūsų kontaktinius duomenis.
  3. Išsiųskite mums ausines registruotu paštu iš artimiausio Lietuvos Pašto skyriaus arba LP Express terminalo.

 

Siuntas LP Express terminalais nukreipkite į šį terminalą:

Laisvės pr. 43C (Circle K)
MB Vakaro mozaika
Tel. +370 678 76 777

 

Gavę siuntą su ausinėmis jas sutaisysime ir išsiųsime atgal per kelias darbo dienas. Apmokėti suteiktas paslaugas galima banko pavedimu arba atsiimant ausines pašte / iš kurjerio.

Ausines atgal siunčiame per Lietuvos pašto kurjerius. Siuntimas kainuoja 3.00 €, suteiktų paslaugų apmokėjimas per pašto kurjerius papildomai kainuoja 2.00 €.

Sutaisytas ausines galime išsiųsti atgal į Jūsų namus ar darbovietę, arba į artimiausią Jums pašto skyrių.

 

Jei išsiuntėte ausines ir su Jumis nesusisiekėme po 3 darbo dienų, greičiausiai, dar negavome Jūsų siuntos. Jei praėjo daugiau laiko, susisiekite su mumis telefonu. Būtinai turėkite siuntos kodą, kad galėtumė rasti Jūsų siuntą, jei ji pasimetė pašte.